İçeriğe geç

Paket Servis Programları İle Müşteri İçin Hızlı Sipariş Avantajı

Gıda işletmelerinde paket servis talep eden müşteriler, tıpkı işletmede siparişin hızlı bir şekilde kendilerine ulaştığı gibi aynı hızla ulaşmasını talep edebilir. Mantık olarak bu kadar hızlı bir hizmet verilmesi mümkün olmasa da müşterinin sipariş sırasında hızlı sonuç elde etmesi ve teslimatı hızlı bir şekilde alması da memnuniyet sağlayacaktır. Bu nedenle servis siparişlerini düzenli bir şekilde yürütmek için profesyonel yapısıyla GoPOS paket servis programı kullanılabilir.

GoPOS paket servis programı bağlantılı bir şekilde yine GoPOS tarafından hazırlanmış Mobil Caller ID yazılımı ile entegre çalışır. Bu entegrasyon sayesinde Caller ID üzerinde gelen çağrı anlık olarak uygulama üzerine aktarılır ve arayan kişinin bilgileri hızlı bir şekilde alınarak, paket servis yazılımı için çok daha hızlı bir sistem yürütülebilir. Müşterinin işletmeden bu kadar hızlı ve güvenilir bir sipariş alması avantaj olarak görülürken, işletme açısından da satış ve süreklilik anlamında avantaj sağlar.

Hızlı Sipariş Yanıtlama İçin Kayıtlı Bilgiler

Paket siparişler sırasında müşteriden gelen siparişi hızlı bir şekilde yanıtlamak açısından Mobil Caller ID sayesinde uygulamada açılan müşteri sayfasında telefon, adres ve konum bilgisi gibi her nokta anında görülebilir. Kişisel bilgilerin korunabilmesi açısından tamamen güvenilir bir şekilde çalışan bu cafe yazılımları ancak ve ancak müşterinin siparişi ile birlikte bilgilere ulaşılmasını ve yetkili personel dışında hiç kimse tarafından görülmemesini sağlar.

Bu konuda müşteri tarafından da güvenli bir hizmet verildiği bilinerek, sadece bir çağrı başlatılması ile ek olarak adres, telefon ya da konum bilgisi verilmeden sadece istenilen siparişin özellikleri belirtilebilir. Yani siparişin hızlı bir şekilde yanıtlanması için kayıtlı bilgilerden faydalandığınız zaman, müşteriye her seferinde iletişim bilgilerini sormak ve müşteriyi hatırlamaya çalışmak gibi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Aslında cafe restaurant programı dahilinde kayıtlı bilgiler sayesinde müşterinin tanınması, sistemde bilinerek kendisine yanıt verilmesi ve daha iyi bir müşteri ilişkisi geliştirilmesi mümkün olmaktadır. Bu avantaj sayesinde özellikle müşterinin her seferinde talep ettiği önemli bir nokta bulunuyorsa, bu hassasiyet her zaman korunabilir. Örneğin, müşteri tavuk döner porsiyonu istediğinde, yanında soğan istemiyorsa, bu ayrıntı sistemde kayıtlı olduğu için her seferinde bu ayrıntıya dikkat ederek, paket servis sistemi ulaştırıldığında da daha hassas ve nitelikli bir hizmet verilebilir.

Paket Servis Programları Maliyetleri Düşürür

Paket servis programları sağladıkları kayıtlı bilgiler, Mobil Caller ID ile müşteri bilgilerine ulaşma ve entegrasyon gibi işlemler sayesinde maliyetleri önemli oranda düşürmektedir. Örneğin, müşteri ile sipariş iletişiminin hızlı ve şekilde tamamlanması sayesinde daha fazla müşteri ile görüşme gerçekleştirilebilir ve özellikle yoğun işletmelerde zaman tasarrufu elde edilebilir.

GoPOS restoran otomasyon sistemi dahilinde elde edilen bu yazılım, müşteri kayıtlarını kullanması vasıtasıyla sipariş analizleri gerçekleştirebilir. Gün içerisinde kaç adet paket satış yapıldığını, bir müşterinin daha önce kaç defa sipariş verdiğini ve son dönemlerde siparişlerinin hangi oranında arttığını ya da azaldığını gösterebilir. Bu sayede işletme servisleri için ek özellikler, avantajlar veya değişimler gerçekleştirerek, daha düşük maliyette daha yüksek kazanç sağlayarak avantajlar elde edebilir.

“Paket Servis Programları İle Müşteri İçin Hızlı Sipariş Avantajı” hakkında 3 yorum

  1. Geri bildirim: Sağlıklı Stok Yönetimi İçin Barkodlu Satış Programı

  2. Geri bildirim: Paket Servis Programları Sayesinde Sipariş Analizi Alın

  3. Geri bildirim: Hayalet Mutfaklar Yemek Siparişini Arttırıyor

Bir yanıt yazın